Kompletní tabulka

Jak se hrálo o víkendu na Slavoji?

Slavoj Kladno A x SK Braškov B

11:2 (4:0)

16´  M. Zieber, 22´  T. Rouček, 26´  Z. Kolbaba, 42´  L. Nový, 53´  M. Zieber, 53´  M. Zieber, 58´  T. Rouček, 64´  M. Zieber, 67´  Z. Kolbaba, 68´  P. Kovář, 74´  M. Valter, 75´  D. Peteřík, 81´  D. Peteřík   Hosté: 63´ Š. Placák  , 69´ R. Chudoba

A MUŽSTVO:

Další mistrovské utkání je odehrané. Slavoj odehrál další povedené utkání tentokrát proti rezervě Braškovu (bývalá Sparta Doly) Domácí tým se musel obejít v tomto utkání bez dlouhodobě zraněného Pletánka, pro kterého podzimní sezona skončila (Operace vazů v rameni) a tentokrát scházel i David Müller, kterého trápí drobné zranění. Soupeř dorazil v počtu 16 hráčů, Slavoj očekával že to nebude snadné utkání. Hned na začátku hosté ukázali, že neplánují na Lokádě hrát opatrně, ale s aktivním presingem si Slavoj dokázal poradit kombinacemi, které se museli líbit každému. Velmi povedený výsledek kazí pouze dva zbytečné goly do domácí sítě. V dalším kole nás čeká rezerva Lhoty. Utkání se odehraje 10.10. od 16:00 ve Lhotě.

B MUŽSTVO:

Slavoj Kladno B x Baník Stochov

5:1(2:0)

15´Fenyk, 35´Kovář, 50´Tichý, 80´Tichý, 87´Tichý x 46´Coufal

Rezerva Slavoje v neděli 3.10 přivítala na Slavoji soupeře ze Stochova. Slavoj před tímto zápasem byl v tabulce 4. třídy na prvním místě a Stochov byl na pátém místě, dalo se tedy čekat vyrovnané utkání. Aktivně do utkání vstoupil Stochov, jeho aktivita dělal Slavoji problémy a jen díky dobrým zákrokům domácího brankáře Souahliho. Do vedení šel Slavoj, prosadil se Fenyk v 15. minutě a 10 minut před poločasem se prosadil Kovář z přesně zahraného rohu. Ve druhém poločas hned Stochov snížil na 2:1. Čekalo se drama, ale pak začal koncert Honzy Tichého, který se prosadil hned 3x a zařídil tak výhru Slavoje 5:1. Slavoj zůstává v tabulce na prvním místě s 18ti body, nutno říci, že stejný počet bodů má i Slatina. Další utkání je 10.10 od 16:00 na hřišti v Družci B.

STARŠÍ ŽÁCI:

Slavoj Kladno x SK Vinařice

1:4 (1:1)

26´Novotný x 32´Jukbčo,  46´Jakubčo,  51´Vít,  56´Pomkla

Další utkání má za sebou i naše mládež, konkrétně starší žáci. Ti bohužel proti dobře hrajícímu soupeři nezvládli druhý poločas a výsledkem 1:4 prohráli proti SK Vinařicím. Trenér Tůma i Egrmaier od svých hráčů potřebuje více bojovnosti a nasazení. Velké starosti celému týmu dělá přechod na velké hřiště. Pevně věříme, že brzy se nasazení našich hráčů zvedne a budeme rozdávat fotbalovou radost. Náš domácí kotel svému týmu fandí v dobrém i ve zlém. Další soupeř našeho týmu je SK Rakovník, zápas se odehraje v pondělí 11.10 čas je plánovaný na 17:00, ale zkusíme se soupeřem vyjednat pozdější začátek.