SK Lhota B x Slavoj Kladno A

0:4 (0:3)

SK Lhota B                                       FK Slavoj Kladno A

L. Nový  9´ Z. Kolbaba  10´ M. Sotir  15´ T. Rouček  28´ Z. Kolbaba  69´ (VG) T. Dickson  69´

Sedmé kolo je za námi, Slavoj Kladno zavítal na hřiště SK Lhota, kde nastoupil proti rezervnímu týmu. Lokáda se musela opět obejít bez svých opor obrany, Scházel Lukáš Pletánek a David Müller. Slavoj očekával náročné utkání, rezervy jsou nevyzpytatelné, člověk nikdy neví kdo dorazí z A týmů, které hrají krajské soutěže a ta kvalita hráčů je tam úplně jinde než mají hráči třetí třídy, ale na to se na Slavoji nemůže vymlouvat, cíle máme nejvyšší tak proto s tím musíme počítat a být připraveni i na lepší kvalitu.

Slavoj celý první poločas diktoval tempo hry. Soupeř pečlivě bránil a snažil se soupeře k ničemu nepustit, ale díky výbornému pohybu si Slavoj vytvářel golové šance. Velmi dobré utkání odehrála čtveřice Kolbaba, Rouček, Zieber a Markov. Jejich povedené akce vedli k tomu, že Slavoj v poločase vedl o tři goly. Druhý poločas Lhota pustila na hřiště své dorostence, kteří hrají krajskou soutěž dorostu a jejich aktivní pohyb dělal Slavoji mírné problémy. Aktivitu Slavoj přenechal Lhotě, ale díky dobré obrané hře celého týmu si Lhota nevytvořila žádnou golovou šanci. Brankář Krumpholc si připsal čisté konto a byl za něj rád. Dlouho se mu nestalo, že by vychytal nulu.

Příští zápas se hraje šlágr kola, první Slavoj nastoupí proti druhé Velké Dobré B. Zápas začína v sobotu v tradičním čase 10:15.