Klobuky, 10.9.2022 17:00

FK Slavoj Kladno A      Klobuky

2:3 (0:2)

Goly: 28´ Kolbaba, 33´ Kaválek, 47´ Kaválek

V dalším kole Slavoj zavítal na hřiště Klobuk. V minulém roce účastník B třídy byl po třech odehraných kolech s 6 body na slušném pátem místě. Slavoj po dvou porážkách potřeboval bodovat, aby se tým naladil na vítěznou vlnu, ale vědělo se že v Klobukách nás nečeká nic lehkého. Do utkání nemohl nastoupit Kamil Vašek (trest) a Tomáš Rouček (rodinné důvody) a tak sestava dostala několik změn. Do sestavy se vrátil Martin Kaválek a David Hrubý, oba hráči byli v tomto utkání velkým přínosem. Celý první poločas byl v režii Slavoje, kombinace byla chvilkami kostrbatá a nepřesná díky terénu a díky nervozitě v utkání ve kterém jsme museli naplno bodovat. Z povedené akce se prosadil v 28. minutě Zděněk Kolbaba, který využil svým aktivním pohybem nepozornosti obrany a zařídil vedení Slavoje. Po pěti minutách šel Slavoj díky Martinovi Kaválkovi do dvougolového vedení a korunoval povedený poločas ze strany Slavoje.

Do druhého poločasu jsme nastoupili a opět se prosadil Martin Kaválek, který výborně doběhl dlouhý míč a nekompromisní střelou dal Slavoji vedení 0:3. Od třetího golu, přebral iniciativu v utkání domácí tým a Slavoj se bránil. Po penaltě v 64. minutě snížil domácí Leoš Kubelka a 7. minut před koncem se povedlo se standartní situace snížil dobře hrajícímu Martinovi Svobodovi. Domácí se snažili a vyrovnání, ale díky zkušeným hráčům v týmu se nám povedlo utkání dohrát do vítězného konce.

V dalším kole nás čeká na domácím hřišti soupeř ze Zlonic. Na domácím hřišti si musíme napravit reputaci, tak věříme že předvedeme výkon, který naše fanoušky potěší a potvrdíme, že chceme vyhrávat!