Beleč odjela pouze s bodem

Slavoj Kladno X Běleč - 3:2 p

branky: Pražák z pen., Sotir

penalty: Vašek, Pletánek, Feryk, Sotir(neproměnil), Nový

V prvním járním kole jsme doma přivítali soupeře z Bělče. Nepovedené výsledky ze zimní přípravy jsme hodili za hlavu a do utkání jsme nastoupili odhodlaní nic nevypustit a pokusit se vybojovat tři body.

Začali jsme aktivně, soupeře napadali a ten musel pouze nakopávat dlouhé balóny s kterými si naše obrana uměla poradit. Po pár pološancích jsme ve 35. minutě dostali možnost zahrávat pokutový kop. Na tuto disciplínu máme v týmu odborníka Patrika Pražáka - 1:0

V kabině byl kladen velký důraz na začátek druhého poločasu. Ten se nám vyplatil a nedovolili jsme soupeři, aby na nás vlétl.

Uběhlo 5 minut z druhé půle a na 2:0 zvýšil vedení po rychlém úniku po straně Sotir Markov.

Ovšem v 50. minutě po centru ze strany hlavičkuje zcela osamocený útočníka hostí a snižuje na 1:2. Hosté byli od té minuty lepším týmem. Jejich útoky se nám ovšem dařilo přibrzdit a do vážných šancí jsme Běleč nepouštěli. Bohužel z naší standartní situace se soupeř dostal k protiútoku. Dlouhý nákop na naší polovinu náš hráč smolně odhlavičkoval přímo do běhu hostujícího útočníka a rázem byl stav 2:2. Do konce zápasu si ani jeden tým vyloženou šanci nevypracoval. V 87. minutě našeho golmana při standartní situaci nešetrně ,,dohrál,, hráč hostů, což jsme si nenechali líbit a po menší roztržce rozhodčí raději ukončil hru a šlo se rozhodovat ze značky pokutového kopu..

Hosté dvakrát minuli bránu, my neproměnili pouze jednou a tak bod navíc byl náš..

Náš tým, ikdyž ztratil dvougólové vedení, se nepoložil a ubojoval těžký zápas až do konce..