13. FC 05 Zavidov 25 34:83 13
14. Sokol Hostouň B 24 30:87 12

Kompletní tabulka

Mladší žáci doma vítězí.

Mladší žáci do dalšího zápasu nastoupili proti soupeři z Unhoště. Od začátku bylo vidět kdo bude na hřišti diktovat tempo hry. Slavoj byl od začátku lepší. Kombinace, osobní souboje to vše bylo v režii Lokády. Již ve druhé minutě otevřel skóre Pollák, za 8 minut přidal hned další gól a je vidět v jaké pohodě poslední zápasy Mário hraje. Soupeř se dostával do šanci jen výjimečně, ale nic, co by mohlo ohrozit naši obranu. Před koncem poločasu dokázal skórovat Matěj Illiáš a uzavřel první poločas - 3:0 pro Slavoj.

Do druhého poločasu Slavoj opět nastoupil se stejnou chutí jako do první půle. Bohužel většina šanci ztroskotala na dobře chytajícím brankáři Unhoště. V 59 minutě dokázal zkompletovat hattrick Pollák a další dva góly přidal Filip Janda. Soupeři si povedlo v úplném závěru dát gól a konečný stav utkání byl 6:1.

Za zmínku určitě stojí fakt, že náš útočník Mário Pollák je aktuálně s 33 zásahy, nejlepší střelec krajské soutěže!

V dalším utkání čeká naše hráče těžká váha soutěže. V neděli změříme své síly s lídrem tabulky Královým Dvorem, který za celou sezónu prohrál jediný zapas s celkovým skóre 117:16.

Hodnocení trenéra Pergla:

Před zápasem jsme klukům říkali, aby soupeře nepodcenili. Čekali jsme, že soupeř bude stejných kvalit jako Kablovka a budou rozhodovat maličkosti. Naštěstí pro nás kluci hráli přesně to, co se je snažíme naučit. Kombinační fotbal, zrychlení hry a hlavně dobře fungující obrana. Dnes na hřišti bylo vše. Za mě dnes zápas na 1*. Kluci se nebáli hrát za každé situace. Škoda jen, že jsme opět nechali, aby nejlepší hráč soupeře byl brankář, kdy v situacích dokázal i na třikrát pokrýt naše šance. Výsledek mohl být klidně daleko vyšší. Jsem rád, že se zlepšilo bránění standardní situaci, kdy jsme v minulosti dostávali komické góly. Ve skvěle formě se dnes předvedlo více kluků a jsem rád, že je na hráčích vidět zlepšené výkony a tréninková morálka, kdy na tréninky chodí přes 20 děti.