FK Slavoj Kladno

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Slavoj Kladno
www.slavojkladno.cz

Příští zápas

Tabulka

1. TJ Sokol Dobrovíz 24 85:38 55
2. AFK Libčice, z.s. 24 79:51 44
3. TJ Sokol Mšec - Nové.. 24 60:37 44
4. Sportovní klub Lány 24 66:41 43
5. SK Braškov 25 60:41 42
6. FC Čechie Velká Dobrá 24 81:44 41
7. TJ Sokol Vraný 24 66:55 41
8. SK Baník Libušín 25 59:55 41
9. FK Slavoj Kladno A 25 53:55 38
10. SK Lhota 24 44:50 32
11. TJ Baník Švermov 25 36:72 22
12. FK Hředle 25 47:91 21
13. FC 05 Zavidov 25 34:83 13
14. Sokol Hostouň B 24 30:87 12

Kompletní tabulka

Ohlédnutí za rokem 2019

Ohlédnutí za rokem 2019

Ohlédnutí za rokem 2019

 

Kalendářní rok 2019 byl pro klub Slavoj Kladno klíčový z pohledu rozvoje a odvedené práce ve prospěch klubu. Klub neměl nastavenou žádnou koncepci.
Cílem tohoto roku bylo seznámení se s vedením klubu, získat patřičné zkušenosti, stabilizovat klub a pokusit se získat sportovní úspěchy, za které bychom se nemuseli stydět.  
  • Ekonomická stabilita –  výdaje větší než příjmy, to je asi noční můra každého člověka. Díky ubytovně, která byla ztrátová, jsme museli nastavit s nájemníky nové nájemní smlouvy a mnoho pravidel, aby se podařilo snížit náklady na provoz. Došlo k rekonstrukci 80% nájemních pokojů a téměř všude byly vyměněny spotřebiče a vybavení na pokojích za ekonomicky šetrnější. Podařilo se na pokojích a ve společných prostorech vyměnit osvětlení. Celá investice si vyžádala cca 250 tisíc korun. Tato investice ovšem znamená, že jsme pryč z červených čísel.
  • Dotace pro klub – od města Kladno jsme obdrželi 135 tisíc korun na provoz klubu a od MŠMT z dotace ,,Můj klub 2019,, jsme obdrželi 80 tisíc korun. Tento týden se nám podaří tyto dotace vyúčtovat a úspěšně uzavřít. Bohužel se nám nepodařilo získat finanční podporu od firmy Tepo Kladno s.r.o., v minulosti jsme od nich každý rok obdrželi 50 tisíc korun, které jsme investovali do mládeže a do pořádání turnajů pod jménem této firmy. Dotaci jsme sice neobdrželi, ale turnaje jsme pod jejich jménem organizovali nadále.
  • Sportovní úspěchy – do roku 2019 jsme šli jako klub v počtu dva týmy dětské kategorie a jeden dospělé kategorie. Když skončila minulá sezóna, situace nebyla ideální. Jeden z trenérů dětí tým opustil a my neměli dobré vyhlídky, ale díky snaze, trpělivosti a korektnímu jednání se povedlo téměř nemožné. Aktuálně máme ČTYŘI dětské kategorie a jednu dospělou, která vede soutěž III.třídy.
MINI PŘÍPRAVKA – pod vedením p. Konvaliny pravidelně trénují a máme v této kategorii celkem 14 dětí, které dělají pod tímto trenérem obrovské pokroky, kterých si všímají všichni na okrese!
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA – letos byla nově otevřena tato kategorie pod vedením p. Čánského. Trenéra se nám povedlo získat ze Slovanu Kladno a měli jsme na něj skvělá doporučení.
Za sebe musím říci, že jsem rád, že v týmu máme právě tohoto trenéra, který si získal oblibu u dětí i rodičů a již za tak krátkou chvíli jsou vidět sportovní úspěchy. Vyhrávali zápasy v okresní soutěži své kategorie.
STARŠÍ PŘÍPRAVKA- pod vedením p. Kelemena. Tato kategorie byla přihlášena do okresní soutěže i minulý rok a díky odchodu předchozího trenéra jsme přišli o několik dětí, které měly být v této kategorii. Bohužel to ovlivnilo chod této kategorie, ale p. Kelemen se s tím pere statečně a v poštu 6-7 děti se snaží tým držet, aby fungoval. Bude nutné tuto kategorii doplnit a nové děti.
MLADŠÍ ŽÁCI – pod vedením p. Tůmy. Tato kategorie byla nově v našem klubu otevřena po několika letech. Podařilo se nám domluvit sdružený klub s SK Kročehlavy. Pro tuto kategorii se nám podařilo získat trenéra p. Marka Tůmu. Aktuálně tato skupina čítá 16 dětí a dělá nám radost svou pracovitostí a odhodláním. Na sportovní úspěchy čeká, ale dáme ruku do ohně že přijdou letos na jaře.
A TÝM – pod vedením p. Ančičky. Minulou sezonu zakončili ve středu tabulky ve III. Třídě. Po konci sezony jsme přemýšleli, že tým budeme muset rozpustit. Nebyla ochota hráčů docházet na tréninky či zápasy a bylo cítit, že to nikam nevede. Jako předseda, jednatel klubu a hráč toho týmu jsem se rozhodl jít cestou přestavby tohoto týmu. Díky příchodu správných hráčů se nám podařilo vybudovat silný tým. Výsledkem toho je, že klub v polovině soutěže vede tabulku o 8 bodů a směřuje za postupem do okresu.
Po podzimní části fotbalové sezony panuje v klubu Slavoj Kladno klid a spokojenost.
Věříme, že se nám bude dařit společnými silami postupovat kroky kupředu, kam náš klub patří a zároveň využít velký potencionál našeho klubu.
Chtěl bych moc poděkovat jednotlivým trenérům a vedoucím mužstev za jejich práci pro klub. Dále bych rád poděkoval všem ochotným lidem, kteří jakkoliv pomáhají se zajištěním  chodu klubu, nesmírně si Vás vážím a v neposlední řadě bych rád poděkoval i Vám divákům, za Vaši podporu, a samozřejmě všem sponzorům, kteří nás jakkoliv v tomto roce podporovali.
 
 
Předseda Slavoje Kladno
Petr Kovář
 
 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Poslední zápas

FK Slavoj Kladno A
SK Baník Libušín
1:1
Podrobnosti
Desatero dětí pro rodiče a fanoušky
Decathlon MT Kolbaba Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Středočeský kraj AVE Kladno

Počet návštěv: 29598
Posledních 30 dnů: 885 | Posledních 7 dnů: 103 | Poslední den: 17

© 2024 FK Slavoj Kladno | Všechna práva vyhrazena | slavojkl@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne