Olovnice vs FK Slavoj Kladno B

Datum a čas konání: 28.10.2021 11:30
Místo: Olovnice

TJ METEOR Pletený Újezd vs FK Slavoj Kladno B 1:3 (0:1)

K prvnímu mistrovskému utkání zavítalo naše nově vytvořené Béčko Slavoje na hřiště Pleteného Újezdu. Od začátku zápasu naše Béčko bylo jasně lepším týmem. Lépe jsme kombinovali i přesto, že hřiště nebylo v ideálním stavu.  Na první gól si diváci museli počkat do 23 minuty, kdy z přímého kopu skóroval Michal Spišiak. Dále jsme si vytvářeli šance ale bohužel nás zradilo lepší zakončení. Nikdo by se nemohl divit kdyby o poločas na tabuli svítilo vyšší skóre. Poločas končil za stavu 1:0 ve prospěch Slavoje. Do druhého počasí jsme nastoupili stejně jako cely první poločas. Hned ve 46 minutě díky centru z pravé strany nikým nehlídán David Peteřík zvyšuje hlavičkou na 2:0. Nadále Slavoj zvyšoval tlak na soupeřovu branku a v 51 minutě po opětovném centru zvyšuje na 3:0 Lukáš Rejcha zadní části těla. Naše mužstvo soupeře nepouštělo k žádným šancím. Ojediněle šance dokázala naše obrana bez větších potíží zastavit. Domácí tým se zmohl pouze na snížení stavu na 1:3.

Hodnocení trenéra Marka Tůmy:

Naše mužstvo odehrálo velice výborný zápas. Mrzet nás mohou pouze neproměnné šance. Hodně byl znát výkon Michala Spišiaka, ale jinak cely tým hrál skvěle. K zápasu bylo připraveno 14 lidi a stále čekáme na uzdravení pár hráčů.

Sestava: Soualhi-Vávra (K), Pergl, Kostka, Kolínek-Rejcha, Spišiak, Peteřík, Šmolík- Tichý, Feryk

Střídali: Fedák,Kovář, Rohusch

Střídání probíhalo hokejově.

V neděli nás čeká od 10:15 na domácím hřišti tým Vinařice B. Přijďte nás podpořit!