FK Slavoj Kladno

Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

TJ Sokol Olovnice vs FK Slavoj Kladno B 2:1 (1:0)

K našemu 3 utkání jsme zavítali na hřiště TJ Sokol Olovnice. Při příjezdu nás mile překvapila hrací plocha, za kterou by se nemuselo stydět ani mužstvo z krajského přeboru. Obě mužstva, od začátku, na kvalitním terénu kombinovala a vytvářela si šance. Bohužel jako první branku vstřelili ve 33 minutě domácí fotbalisté po střele, kterou brankář pouze vyrazil a nikým nehlídaný domácí hráč Ocásek dává na 1:0. Slavoj se snažil do konce poločasu o vyrovnání, ale v utkání nás zrazovalo zakončení. Poločas tedy končil za stavu 1:0 pro domácí mužstvo. Do druhého poločasu nastoupila mužstva stejně jako v prvním. K vidění byly pohledné kombinace. Bohužel bylo viděl, že hráčům Slavoje postupně docházeli síly. Nepomohlo k tomu ani zranění našich hráčů Peteříka a Kolínka, kteří zápas nedohráli. Koncem utkání to byla ze strany Slavoje spíše nakopávaná na naše rychlé křídelní hráče, ale bohužel bez známky efektivity. V 84 minutě zvyšuje na 2:0 domácí Pergler. Slavoji se podařilo pouze snížit v 86 minutě, kdy po faulu na Petra Kováře, zahrál úspěšně penaltový kop Patrik Pražák. Konečný stav zůstal 2:1 pro tým Olovnice.

Příští víkend má Béčko volno. Nejbližší zápas čeká naše kluky v sobotu 3.10. od 10:15 na hřišti Stochovu.