Příští zápas

Liga Slavoj Kladno x SK Běleč

Slavoj Kladno A x SK Běleč 8:2 (5:1)

GOLY: 11´´ Rouček, 14´´ Rouček, 20´´ Rouček, 33´´ Kolbaba, 44´´ Zieber, 50´´ Kolbaba, 80´´ Rouček, 86´´ Rouček

Jeden z favoritů II. třídy dostal na frak a nejvíce jim naložil Tomáš Rouček, tak to by se dalo shrnout hodnocení zápasu v jedné větě. V tradičním sobotním dopoledním čase 10:15 nastoupil Slavoj proti Bělči. Počasí bylo typicky podzimní 6 stupňů a silný déšť. Trávník na Lokádě byl hratelný a tak rozhodčí Hudera utkání povolil. Domácí trenér Egrmaier svůj tým připravil na soupeře výborně, Bohužel se musel obejít bez hráčů Markova A Valtera, ale i tam měl k dispozici celkem 16 hráčů, nutno podotknout že propojení A mužstvo a B mužstvo velmi úzce spolupracuje a zatím těžíme ze založení B mužstva.

Možná si budete říkat že je to ohraná písnička, ale opět se hrálo většinou na jednu branku. Velmi slušnou formu ukazuje Tomáš Rouček, který za 20 minut nasázel tři goly a soupeř byl rezignovaný. Kolbaba a Zieber zvýšili na 5:1, za hosty snížím ve 40 minutě Trousil z ojedinělé šance. Druhý poločas byl volnější jelikož obě mužstva měla dost sychravého počasí, silný déšť chladné počasí a jednoznačné utkání znamenalo vyhlížení konce utkání.

V zápase ve Fačru sice rozhodčí udělal několik chyb, jako třeba špatně zapsaný gol či nezapsané střídání. Bohužel rozhodčí Hudera chtěl zápis dokončit doma a my bohužel souhlasili a to byla chyba, poučení pro nás pro příště.

Další utkání nás čeká v sobotu od 16:00 v Bratronicích.