LIGA ŠLÁGR SK Bratronice x Slavoj Kladno A

SK Bratronice x Slavoj Kladno A

1:4 (1:2)

GOLY: 36´´ Joukl x 18´´ Zieber, 45´´ Rouček, 46´´ Zieber, 86 Zieber

Šlágr kola, jinak se tento zápas nedá nazvat. V 5. kole Slavoj Kladno zavítal na půdu SK Bratonice. Domácí byli v tabulce III. třídy skupiny A na třetím místě a hostující Slavoj je lídr tabulky, který ještě nepoznal porážku. V základní sestavě scházelo trio hřáčů, Markov, Spišiak a Krumpolc. První dva jmenovaní mají virozu a brankář Krumpholc si obnovil zranění nohy v dopoledním zápase B týmu. Vrátil se ale zdravený Valet a Peteřík, bohužel Peteřík si zranění obnovil tak nedohrál ani první poločas a musel ve 38. minutě opustit hrací plochu.

Trenér Slavoje Egrmaier tušil že jeho svěřence čeká náročné utkání a měl také pravdu. Soupeř byl velmi dobře připravený na toto utkání a prezentoval se výborným pohybem a nasazením. Do vedení šel Slavoj po penaltě otevřel skore Zieber v 18. minutě. Poté se Slavoj musel bránit, domácí byli aktivní a tvořili hru, náhradní brankář Kovář, který měl za sebou celé dopolední utkání B týmu musel řešit několik šancí Bratronic. Ve 38. minutě ho překonal domácí Joukl, ale Slavoj to nepoložilo, naopak! Domácím nadělil do šatny gol Rouček a poločas končí 1:2 pro Slavoj. Hned po přestávce se stalo něco co nikdo nečekal. Při úvodní rozehrávce rozehrával Slavoj a Zieber si všiml že domácí brankář  Kohout stojí na velkém vápně, tak poslal přesný centr, který zapadl těsně pod břevno a vedeme 1:3. Diváci, kteří celé utkání vulgárně napadali celý klub Slavoj Kladno najednou neměli co říci. Domácí tento gol odrovnal a již nebyl tak nebezpečný jako v prvním poločase. Nejlepší střel III. třídy byl před tímto utkáním hráč Bratronic Roman Mošnička s 12 goly. To už je minulost, nejlepší střelec je po tomto zápase Zieber s 13 goly, 12 golu má také slavoják Rouček. V 86. minutě pojistil výsledek opět Zieber a završil hat-trick. Bratronice byli asi zatím nejtěžším soupeřem v této sezoně, předvedli dobrý výkon, kaňkou utkání byli domácí diváci. Kdyby se více zaměřili na povzbuzování svých svěřenců, než nadáváním soupeři. Určitě by to více pomohlo, ale to již minulost protože ->