Příští zápas

SK Kačice vs FK Slavoj Kladno A

Datum a čas konání: 28.8.2021 10:15

Baník Stochov vs Slavoj Kladno B 2:0 (1:0)

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zavítali na hřiště Stochova. V utkání bylo připraveno 13 hráčů včetně posil z A týmu Králíka a Krumpholce. Od začátku utkání jsme věděli, že nás nečeká nic lehkého. Soupeř na nás vyrukoval mladou sestavou vedenou našim bývalým hráčem Honzou Plochem. I přesto se dařilo z obou stran hrát vyrovnaný zápas na obou stranách. Slavoje zrazovalo opět zakončení. Stochov od 30 minutě začal lépe kombinovat a dostával se do gólových šancí. Šance dokázal likvidovat Krumpholc a když už byl náš brankář překonán, tak jeden ze stoperů Slavoje dokázal vykopnout míč z brankové čáry. Bohužel ve 45 minutě po nesoustředění obrany Slavoje dává gól do šatny Burle. Poločas 1:0 pro Stochov. Ve druhém poločase se hra Slavoje zlepšila a místama byli hráči Slavoje lepší. Bohužel jsme opět doplatili na problémy v zakončení. Bohužel v 68 minutě se zranil brankář Krumpholc a místo něj ho nahradil Kovář. Kovář opět ukázal, že se v bráně neztratí a Slavoj několikrát podržel. Ale nakonec i on byl překonán kdy úniku šel sám na našeho brankáře Ploch a zvyšuje v 77 minutě na 2:0. Tímto vysledkem zápas i skončil.

Bohužel v tomto zápase byla znát absence klíčových hráčů Spišiaka a Markova, které bohužel do zápasu nepustila viróza.

V příštím utkání opět pojedeme na hřiště soupeře a to v neděli od 15:30 do Zákolan.