FK Slavoj Kladno

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Slavoj Kladno
www.slavojkladno.cz

Příští zápas

SK Kačice vs FK Slavoj Kladno A

Datum a čas konání: 28.8.2021 10:15

Zimní spánek? Naopak!

Zimní spánek? Naopak!

Zima je sice na svém začátku, Covid-19 pozastavil veškerý sportovní život, ale klub Slavoj Kladno pracuje na splnění svých cílů.

V roce 2020 jsme si stanovili nemalý cíl. A to je automatický závlahový systém pro naše travnaté hřiště. Bohužel pro náš klub je taková investice téměř nereálná, financovat tento projekt bez pomoci. Dotace, podpora či dary, které náš klub získává jsou určeny na provoz klubu a podporu mládeže, tudíž je jasné že toho nelze financovat závlahový systém. Zkoušeli jsme přes různé dotační programy žádat o podporu, ale bohužel neúspěšně, navíc tato nelehká covidová doba nenasvědčuje tomu, že by někdo byl ochotný zafinancovat závlahu ve výši téměř 500 tis. korun. Zbývala cesta bankovního úvěru, ale touto cestou předseda klubu NIKDY nepůjde "Na co nemám, to si nekoupím" těmito slovy by Petr Kovář vystihl cestu úvěru.

 

Od léta roku 2018 kdy vede klub nové vedení se klub vydal na cestu, která klub finančně stabilizuje, zabezpečí a nastartuje na lepší budoucnost. Úspora na energiích, spoření financí za reklamy či různé dary od různých subjektů vyústili v to, že náš klub si může dovolit automatický závlahový systém nejmodernější generace! Našetřit téměř půl milionů korun není jen tak, ale my na tom pracovali již od samého začátku, co klub vedeme.

 

Původní systém závlahy, který na travnatém hřišti byl dlouhá léta nedostatečný a také se to kvalitě hrací plochy podepsalo. Co si budeme namlouvat hřiště bylo hrozné a co byli bychom za fotbalový klub bez kvalitního trávníku. Jelikož se netajíme tím, že chceme fotbal na Slavoji posunout výše, musíme k tomu mít i odpovídající zázemí. Závlahový systém nám pomůže vytvořit kvalitní hřiště pro na naši mládež a dospělé.

 

Co si představit pod pojmeme nejmodernější závlahový systém?

- Nové čerpadlo, které dokáže tlak, který dovolí spustit několik postřikovačů najednou.

- Postřikovače, které nejsou v hrací ploše vidět (nejmenší možný postřikovač pro fotbalová hřiště)

- Systém 24 postřikovačů

- Pouze 6 postřikovačů v hrací ploše, ostatní mimo hřiště (za lajnou)

- Wi-Fi ovládání závlahy

- Senzor deště, který nespustí závlahu, když prší

- Celé pokropené hřiště za 30 minut (před zápasem ideální)

- Obrovská úspora spotřeby vody

- Efektivní a rovnoměrné závlaha hřiště

 

Dost možná jsme několik bodů zapomněli, ale to teď není podstatné, podstatné je mít letos splněný cíl naší vize. Souběžně se závlahovým systém běží projekt nové vodovodní přípojky pro náš areál v plastu (PE) o průměru 160 mm. Tento projekt je také pro náš klub klíčový, ve zkratce získáme levnější vodu, protože odstoupíme od současného zprostředkovatele Správa železnic a vyšší tlak vody pro celý objekt.

 

V poslední řadě do 18.12.2020 bude dokončena rekonstrukce silnice, která probíhá ve Wolkerově ulici od začátku letošního roku. Na toto se také těšíme, jelikož příjezd do areálu byl možný pouze od Kožovy Hory.

 

MY

JSME

SLAVOJ

 

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

07.08.2021 17:00
Velké Přítočno x Slavoj Kladno

Tabulka

1. FK Slavoj Kladno A 0 0:0 0
2. SK Běleč 0 0:0 0
3. SK Slovan Dubí 0 0:0 0
4. SK Kamenné Žehrovice 0 0:0 0
5. AFK Tuchlovice B 0 0:0 0
6. SK Velké Přítočno B 0 0:0 0
7. FC Čechie Velká Dobrá B 0 0:0 0
8. TJ SK Hřebeč B 0 0:0 0
9. Braškov B 0 0:0 0
10. AFK Svinařov 0 0:0 0
11. AFK Bratronice 0 0:0 0
12. SK Lhota B 0 0:0 0
13. SK Kačice 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

SK Lhota B
FK Slavoj Kladno A
3:2 PP
Podrobnosti

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Hráč měsíce

1.

Kamil Vašek 11 hlasů

2.

Tomáš Rouček 5 hlasů

3.

Jakub Pergl 5 hlasů

4.

Marek Tůma 4 hlasy

5.

Michal Spišiak 4 hlasy

Nejbližší narozeniny

17.08.2021 Zdeněk Kolbaba (26)
22.08.2021 Michal Spišiak (34)
23.08.2021 Markov Sotir (32)
23.08.2021 Sotir Markov (32)
03.09.2021 Jaroslav Vávra (40)

Najdete nás na Facebooku

Město Kladno Decathlon Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Středočeský kraj SPORTMIX  TEPO s.r.o.Kladno

Počet návštěv: 11630
Posledních 30 dnů: 301 | Posledních 7 dnů: 86 | Poslední den: 9

© 2021 FK Slavoj Kladno | Všechna práva vyhrazena | slavojkl@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne