FK Slavoj Kladno

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Slavoj Kladno
www.slavojkladno.cz

Příští zápas

Zimní spánek? Naopak!

Zimní spánek? Naopak!

Zima je sice na svém začátku, Covid-19 pozastavil veškerý sportovní život, ale klub Slavoj Kladno pracuje na splnění svých cílů.

V roce 2020 jsme si stanovili nemalý cíl. A to je automatický závlahový systém pro naše travnaté hřiště. Bohužel pro náš klub je taková investice téměř nereálná, financovat tento projekt bez pomoci. Dotace, podpora či dary, které náš klub získává jsou určeny na provoz klubu a podporu mládeže, tudíž je jasné že toho nelze financovat závlahový systém. Zkoušeli jsme přes různé dotační programy žádat o podporu, ale bohužel neúspěšně, navíc tato nelehká covidová doba nenasvědčuje tomu, že by někdo byl ochotný zafinancovat závlahu ve výši téměř 500 tis. korun. Zbývala cesta bankovního úvěru, ale touto cestou předseda klubu NIKDY nepůjde "Na co nemám, to si nekoupím" těmito slovy by Petr Kovář vystihl cestu úvěru.

 

Od léta roku 2018 kdy vede klub nové vedení se klub vydal na cestu, která klub finančně stabilizuje, zabezpečí a nastartuje na lepší budoucnost. Úspora na energiích, spoření financí za reklamy či různé dary od různých subjektů vyústili v to, že náš klub si může dovolit automatický závlahový systém nejmodernější generace! Našetřit téměř půl milionů korun není jen tak, ale my na tom pracovali již od samého začátku, co klub vedeme.

 

Původní systém závlahy, který na travnatém hřišti byl dlouhá léta nedostatečný a také se to kvalitě hrací plochy podepsalo. Co si budeme namlouvat hřiště bylo hrozné a co byli bychom za fotbalový klub bez kvalitního trávníku. Jelikož se netajíme tím, že chceme fotbal na Slavoji posunout výše, musíme k tomu mít i odpovídající zázemí. Závlahový systém nám pomůže vytvořit kvalitní hřiště pro na naši mládež a dospělé.

 

Co si představit pod pojmeme nejmodernější závlahový systém?

- Nové čerpadlo, které dokáže tlak, který dovolí spustit několik postřikovačů najednou.

- Postřikovače, které nejsou v hrací ploše vidět (nejmenší možný postřikovač pro fotbalová hřiště)

- Systém 24 postřikovačů

- Pouze 6 postřikovačů v hrací ploše, ostatní mimo hřiště (za lajnou)

- Wi-Fi ovládání závlahy

- Senzor deště, který nespustí závlahu, když prší

- Celé pokropené hřiště za 30 minut (před zápasem ideální)

- Obrovská úspora spotřeby vody

- Efektivní a rovnoměrné závlaha hřiště

 

Dost možná jsme několik bodů zapomněli, ale to teď není podstatné, podstatné je mít letos splněný cíl naší vize. Souběžně se závlahovým systém běží projekt nové vodovodní přípojky pro náš areál v plastu (PE) o průměru 160 mm. Tento projekt je také pro náš klub klíčový, ve zkratce získáme levnější vodu, protože odstoupíme od současného zprostředkovatele Správa železnic a vyšší tlak vody pro celý objekt.

 

V poslední řadě do 18.12.2020 bude dokončena rekonstrukce silnice, která probíhá ve Wolkerově ulici od začátku letošního roku. Na toto se také těšíme, jelikož příjezd do areálu byl možný pouze od Kožovy Hory.

 

MY

JSME

SLAVOJ

 

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. SK Kamenné Žehrovice 7 22:6 20
2. FK Slavoj Kladno A 7 45:9 19
3. AFK Tuchlovice B 5 20:5 13
4. AFK Bratronice 6 18:11 13
5. SK Běleč 6 17:12 13
6. SK Slovan Dubí 6 26:13 12
7. TJ SK Hřebeč B 6 20:16 9
8. AFK Svinařov 4 15:8 7
9. FC Čechie Velká Dobrá B 5 15:14 7
10. SK Lhota B 7 9:20 6
11. SK Velké Přítočno B 7 14:42 4
12. SK Třebichovice 7 15:33 3
13. FK Sparta Doly Kladno 4 4:22 0
14. SK Kačice 7 9:38 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

SK Lhota B
FK Slavoj Kladno A
3:2 PP
Podrobnosti
Hrajeme si pro budoucnost
Desatero dětí pro rodiče a fanoušky

Střelci týmu

13 gólů

Michal Zieber

12 gólů

Tomáš Rouček

7 gólů

Zdeněk Kolbaba

6 gólů

Kamil Vašek

2 góly

Markov Sotir

Hráč měsíce

1.

Michal Spišiak 10 hlasů

2.

Petr Krumpholc 9 hlasů

3.

Marek Tůma 8 hlasů

4.

Markov Sotir 8 hlasů

5.

Michal Zieber 8 hlasů

Nejbližší narozeniny

03.06.2021 Patrik Pražák (29)
07.06.2021 Tomáš Rouček (24)
23.07.2021 Ilja Hristov (27)
24.07.2021 Jakub Pergl (25)
17.08.2021 Zdeněk Kolbaba (26)

Najdete nás na Facebooku

Město Kladno Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Středočeský kraj SPORTMIX  TEPO s.r.o.Kladno

Počet návštěv: 10148
Posledních 30 dnů: 151 | Posledních 7 dnů: 45 | Poslední den: 6

© 2021 FK Slavoj Kladno | Všechna práva vyhrazena | slavojkl@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne