13. Sokol Hostouň B 18 26:63 8
14. FC 05 Zavidov 18 24:66 7

Kompletní tabulka

Sezona 2018/2019 je za námi - KONEČNĚ

Sezona 2018/2019 je již minulostí a Slavoj Kladno musí přiznat že to byla náročná a zároveň špatná sezona. Poslední kolo soutěže jsme odehráli proti Libušínu B. Zápas to byl velmi dobré úrovně a oba týmy předváděli pohledné kombinace, které se museli libit. Do vedení šel jako první Slavoj, když penaltu proměnil nejzkušenejší hráč Tůma. Hosté stačili do poločasu vyrovnat a do kabin se šlo za poločasu 1:1. Do druhého poločasu šli domácí ještě o něco silnější, střed zálohy tvořil Tomáš Abrhám. V 60 minutě se povedlo domácím otočit skore na svojí stranu a v 77.minutě po naší chybě navýšit stav na 3:1. Slavoj se nevzdal a v 82.minutě Kovář snížil na 3:2. Bohužel hostům se vyrovnat nepovedlo, remíza by více odpovídala průběhu utkání.

Téměž celou sezonu se potýkáme s tím sestavu musíme "lepit" nestalo se nám, aby jsme nastoupili dvě kola po sobě ve stejné sestavě. Také se na této sezoně podepsalo že treninková morálka hráčů byla tragická i díky tomu sezonu končíme jako tým, který dostal nejvíce golů v sezoně z celé soutěže. Do sezony jsme šli s tím že se bude prát o horní místa v tabulce, místo toho jsme museli myslet na to, aby jsme nehráli o udržení. Počet aktivních hráčů A týmu je 18 lidí, bohužel dlouhodobá zranění, kterých je 5-6 se podepsal na této sezoně také velkou měrou.

Vedení klubu tuto situaci již poměrně s předstihem začlo řešit. Předseda klubu Petr Kovář s hlavním trenérem Markem Ančičkou tvoří tým na novou sezonu, ve které by tým měl dostat jiný obraz hry. Podařilo se nám vyjednat velmi zajmavé hráče, na které se konečně můžeme těšit v domácím prostředí, opět začneme hrát v tradiční čas 10:15 v sobotu. Aktuálně máme na stole podepsaných 7 nových hráčů a další jsou ještě v jednání. Konkrétní jména si zatím necháme pro sebe, v pravý čas je zveřejníme.

Děkujeme všem za podporu v této náročné sezoně a těšíme se že v nové sezoně budeme diváky bavit fotbalem a snažit se dělat radost všem, kteří mají náš klub v srdci.