Víkend plný fotbalu

SK Kročehlavy x Slavoj Kladno A

1:4 (1:2)

Goly: 2x Rouček, Zieber, Procházka

Příprava na novou sezonu je na Slavoji zahájena naplno! Důkazem je za Slavoj hraje každý víkend přátelské utkání. V Sobotu 6.8 od 16:00 sehrál A tým Slavoje zápas proti SK Kročehlavy, tento okresní tým se prezentoval v tomto utkání velmi hezkým kombinačním fotbalem a nutno říci, že byl v aktivnější celé utkání. zaskočený Slavoj působil první poločas velmi neaktivně a díky golům Roučka a penaltě Ziebra šla Lokomotiva do poločasu s výsledkem 1:2. Nový trenér Egrmaier o přestávku hráčům razantně vysvětlil co od nich chce a do druhého poločasu Slavoj hru vyrovnal a přidal i goly, opět se prosadil kanonýr Rouček a Procházka.

Trenér Tomáš Egrmaier po zápase přiznal, že tréninky musí být intenzivnější než do teď. Velmi pozitivní zprávou je jakým způsobem Slavoj trénuje. Pravidelně se schází 2x týdně na trénink v počtu okolo 20 lidi!

Vedení Slavoje slibovalo doplnění týmu. Oficiálně můžeme oznámit posily.

Zdeněk Kolbaba 24 let - Útočník, předchozí tým Lidice (okres)

Michal Švandrlík 33 let - Brankář, předchozí tým Vinařice (B třída)

David Peteřík  33 let - Záložník, předchozí tým Sýkořice (III. třída Rakovník)

David Šmolík 25 let - Záložník, předchozí tým Libušín (III. třída Kladno)

Ahmed Souahli 26 let - Brankář

Ještě máme v řešení některé hráče, ale hráče selektivně vybíráme a čas ukáže kdo doplní naše týmy!

V neděli 7.6 hrál první zápas náš B tým.

Slavoj Kladno B x AFK Svinářov

3:3 (2:1)

Goly Fenyk, Nový, Spišiak (pen.)

Někteří z vás vědí o novince, kterou chystá Slavoj. Většina týmu na kladensku má problém dát dohromady lidi, aby měli jedenáct lidi do hry. U nás na Slavoji je to jiné, nastartovali jeme pomyslný vlak který má vysoké cíle a k tomu je potřebný B tým. Umíme si představit, že tento tým bude vždy bojovat o horní patra v tabulce. Samozřejmě začínáme od poslední soutěže a to je 4.třída. Každý nemá takové možnosti jako SK Kladno, že začne v krajské soutěži :-)

První zápas B týmu předčil očekávání, byl vidět pohlední fotbal s nasazením a důrazem. Tento tým trénuje Marek Tůma, který bude aktivně tlačit tým kupředu. Na tento zápas měl Slavoj k dispozici 16 lidí, opět velmi krásný počet na soutěž, kterou bude hrát. Pevně věřím, že tento fotbal bude hráče i diváky bavit. Hrací den B týmu v domácích zápasech bude neděle 10:15. Za zmínku stojí návrat maroda Lukáše Nového, který ukončil rehabilitaci a začal opět tvrdě trénovat a věříme, že mu to dlouho vydrží. Hned první zápas po zranění se uvedl golem, kombinace Tůma - Nový = gol, nový rychlost a zakončení neztratil, Tůma opět ukázal že to v noze pořád má, rozdával balony, tvořil hru!

Další týden hraje A tým Slavoje Kladno na turnaji v Lidicích. Přijďte nás podpořit!