13. FC 05 Zavidov 26 35:83 16
14. Sokol Hostouň B 26 34:108 12

Kompletní tabulka

Mladší žáci na vítězné vlně.

Mladší žáci sehráli další mistrovské utkání 1.A třídy na domácím hřišti proti čtvrtému týmu tabulky Novému Strašecí a dokázali svůj zápas znovu vyhrát. Do zápasu nastupovali obě mužstva v oslabené sestavě, ale i přesto se čekalo, že naši kluci budou mít s herně lepším soupeřem problémy. Slavoj nehrál atraktivní fotbal jako ve svých posledních utkání, ale hrál to co potřeboval a vycházelo to. V prvním poločase se vedení otáčelo na obě strany. Obě mužstva předváděla hrubky a proto poločas dopadl nerozhodně 4:4. Do druhého poločasu obě mužstva nastupovali s tím, že zápas může skončit vítězstvím pro obě mužstva. Slavoj stále hrál svoji hru a dokázal vývoj zápasu přetočit na svoji stranu. Konečný výsledek 8:4 pro Slavoj znamená třetí výhru v řadě se skóre 19:9.

Další zápas odehrají mladší žáci už ve středu 8.5. od 9:30 hodin, kdy soupeřem bude další těžká váha soutěže Odolená Voda.

Hodnocení trenéra Pergla:

Do dalšího zápasu jsme nastupovali opět značně oslabení (nemoci, školy v přírodě) proti silnému soupeři. Už před zápasem bylo jasně, že uhrát výsledek můžeme pouze bojovností a hrát stále svoji hru. Bohužel o fotbale z naši strany se moc mluvit nedá, ale 3 body jsou doma, které bereme všema deseti. Zápas bych hodnotil na dvě fáze - první poločas byl z naší strany děsivý. Kluci nestíhali, chyby v obraně, špatná rozehrávka. Prostě nic nevycházelo. Štěstí bylo, že stejné chyby dělal i soupeř. Naštěstí kluci si vzali k srdci můj pořádný "kartáč" během zápasu a začali bojovat a jezdit po zadku. Druhý poločas byl z naší strany daleko lepší a na hřišti to bylo vidět. Kombinace, narážečky, bojovnost. To vše kluci předváděli a za druhý poločas si zaslouží pochvalu. Z celkového pohledu zlaté tři body, ale stalo to hodně nervů jak mých tak i rodičů, kterým patří velké díky za podporu.