13. Sokol Hostouň B 22 30:74 12
14. FC 05 Zavidov 22 29:76 10

Kompletní tabulka

Mladší přípravka přivezla bronzové medaile.

Naše mladší přípravka se účastnila turnaje v Libušíně, kde byly zástupci týmů s kterými se až tak často nepotkáváme v zápasových soubojích. Hned na úvod jsme dostali prvního zástupce ze Slaného a to Slané U8. Zápas byl velmi vyrovnaný, ale náš tým po rychlém úniku Fandy Kolafy dokázal skórovat jako první. Bohužel soupeř dokázal ještě do poločasu vyrovnat. Po změně stran jsme soupeře ve všem předčili, ale po krásných šancích ne a ne padnout gól. Na poslední chvíli ukořistil balón Marek Lukášovský a gólem rozhodl o naší první výhře v turnaji.

Ve druhém zápase nás čekal další neznámý soupeř a to Doksy - budoucí vítěz turnaje, který neprohrál ani jeden zápas. Od začátku jsme byli pod tlakem, soupeř byl všude rychleji, přímočařejší a do poločasu nás přehrával 3:0. O poločas jsme udělali pár změn, vystřídali i brankáře, ale změna nenastala a i po zbytečných brankách jsme prohráli 7:0.

V dalším zápase nás čekalo Slané U9. Zápas jsme od začátku začali lépe a rychle jsme vedli po dorážce Fandy Kolafy 1:0. Po chvilce jsme přidali díky Markovi Lukašovskému další branku, ale soupeř se nevzdal a do poločasu stačil vyrovnat a ještě o jednu branku nás přeskočit. V druhé půli po individuální akci Marka Lukašovského jsme vyrovnali, ale Slané i když nebylo lepším týmem dvěma brankami zápas strhlo na svojí stranu a my už jen zásluhou Standy Zajíce snížili na konečných 5:4 pro Slané U9.

V dalším zápase nás konečně čekal soupeř kterého známe s podzimní části mistrovských utkání a to byla Hostouň. Kluci si některé hráče soupeře pamatovali a nebylo ani potřeba jim moc připomínat na které hráče si dávat pozor. Zápas byl plně v naší dominanci a naši oba brankáři moc práce neměli. Po prvním gólu z krásně kopnuté penalty do šibenice otevřel skóre Petr Kyslík.  Další dvě branky přidal náš kanonýr Marek Lukášovský a jednu branku v závěru Standa Zajíc a zaslouženě jsme vyhráli 4:0.

Další zápas nás čekal soupeř ze Švermova s kterým jsme den předtím poměřili síly v mistrovském utkání které jsme zvládli vítězstvím 12:9. Zápas pro nás byl velmi důležitý , protože už jsme s některými rodiči tušili, že tohle vítězství nás může posunout na přední umístění. V zápase jsme od začátku měli převahu a po čtyřech gólech Marka Lukašovského a dvou brankách Fandy Kolafy jsme měli zápas plně ve své moci. Po několika pěkných zákrocích našich brankářů  Eclera a Smrčka jsme zápas vyhráli 8:1. Branky ještě přidal Petr Kyslík a náš nový hráč Nikolaj, který vstřelil u nás vůbec první branku.

V posledním zápase nás čekal domácí tým Libušína a my věděli, že když vyhrajeme, bude mít „placku“ ,ale zápas se od začátku pro nás nevyvíjel vůbec dobře a poločas jsme prohrály 4:0. S chlapci jsme si o poločase měli co říct a více než pár změn jsme do druhé půle provést museli. Do branky jsme nasadili Eclera. Druhou a úspěšnou změnou bylo hrát na jednoho obránce Vítka Žiaka a tři útočníky Kyslíka , Lukašovského a Kolafu a na hřišti se začali dít velké věci. Po chvilce jsme díky dvěma gólům Marka Lukašovského a jedné brance Kolafy snížili na 4:3. Libušín byl stále nebezpečný, ale tentokrát náš brankář uzamkl bránu a po brance Standy Zajíce jsme se mohli radovat z vyrovnání. Zbývalo pár minut do konce zápasu a míč si převzal náš útočník Marek Lukášovský a vstřelil rozhodující branku na 5:4 a my jsme si mohli užít krásný obrat ve skóre.

Velmi kvalitní přístup hráčů do druhého poločasu nám zajistil velkou radost z bronzové medaile, kterou vezeme na Slavoj.

Hodnocení trenéra Eclera:

Chtěl bych všem hráčům poděkovat za výkon, který na turnaji podali, rodičům za úžasnou podporu. Budeme stále na sobě tvrdě pracovat, aby jsme příště uhráli ještě lepší umístění.