13. Sokol Hostouň B 23 30:76 12
14. FC 05 Zavidov 23 29:79 10

Kompletní tabulka

Kladenské derby pro Slavoj.

Do dalšího zápasu 1. A třídy nastoupili naši mladší žáci proti týmu z nedaleké Kablovky. Soupeř na jaře předvádí zlepšené výkony, ale to i Slavoj. Před zápasem se čekal velice vyrovnaný zápas, který se nakonec i odehrával. První poločas probíhal velice vyrovnaně. Do vedení v zápase šla domácí Kablovka, která potrestala zaváhání v komunikaci Slavoje. Slavoji se podařilo velice rychle srovnat, kdy opět ukázal své umění nejlepší střelec soutěže Mario Pollák, když utekl obraně Kablovky a překonal brankáře domácích. Stav byl 1:1. Slavoj přebral otěže a do poločasu se mu podařilo zápas otočit na svoji stranu díky střele Polláka. Poločas skončil za stavu 2:1 pro Slavoj. Druhý poločas se opět odehrával podobně jako ten první. Kablovka dokázala srovnat a dále se hrál velice vyrovnaný zápas, kde mohla rozhodovat každá chyba. Slavoj přežil koncovku zápasu, kdy Kablovka hodně tlačila. Když už všichni fanoušci čekali, že oba týmy se rozejdou spravedlivou remízou, domácí obrana udělala velkou chybu, kterou potrestal pár vteřin před koncem Matěj Illiáš. Slavoj tedy dokázal vyhrát městské derby 3:2.

Hodnocení trenéra Pergla:

Už před zápasem jsme klukům říkali, aby soupeře nepodceňovali. Kablovka na jaře předvádí výborné výkony a čekal jsem velice vyrovnaný zápas, kde může doslova rozhodnout sebemenší chyba. Jak se ukázalo, tak i rozhodla. Musím objektivně uznat, že remíza by zápasu slušela. Přečkali jsme v závěru gólovou šanci domácích a z poslední šance po chybě Kablovky jsme dokázali zápas vyhrát.  To co si ovšem dovolili domácí trenéři k rozhodčímu, kdy ho obviňovali z podplácení, si mohli odpustit. Zápas to byl náročný pro kluky, trenéry i rodiče, ale jsem rád za všechny, že jsme utkání zvládli. Klukům náleží obrovský kredit za bojovnost, kterou předváděli po celý zápas.