FK Slavoj Kladno A

4 : 2

(2:1)

Sportovní klub Lány

Další kolo podzimní části je minulostí a nutno říci, že veleúspěšný víkend to byl. Na Slavoj v sobotu dorazil tým z Lán. Čekal se velmi vyrovnaný zápas a to se také stalo. Hned ve druhé minutě měl stoprocentní šanci stoper Kovář, který nedokázal dorazit míč do téměř prázdné branky. Do vedení poslal domácí kapitán Zieber, střela za na bližší tyč nedala hostujícímu brankáři šanci. Chvilku na to navýšil skoré Matouš Hrubý a vypadalo to pohodové utkání, ale omyl. 7 minut před koncem poločasu po závadu před brankou Slavoje překonal Kolumbiče Bejbl a byl z toho poločasový výsledek 2:1 pro Slavoj.

Do druhého poločasu lépe vstoupil tým z Lán. Vypadalo že Slavoj je stále v šatně, protože nedokázal reagovat na dobrý pohyb hostů. 25 minut se Slavoj úspěšně bránil, ale v bohužel z povedené akce z toho bylo vyrovnání na 2:2. Slavoj se ale nevzdal a začal fungovat. Povedený návrat po zranění prožil Marek Hudousek, který poslal Slavoj do vedení 3:2 v 82  minutě. Chvilku na to Slavoj dobré vyřešil brejkovou situaci, v pohodě hrající Michal Zieber navýšil na konečných 4:2 pro domácí. Nutno podotknout, že zápas byl plný emocí, protože šlo o souboj týmu v horní části tabulky.