13. Sokol Hostouň B 18 26:63 8
14. FC 05 Zavidov 18 24:66 7

Kompletní tabulka

Mladší žáci opět doma vítězí.

Do dalšího domácího zápasu nastupovali mladší žáci proti týmu FK Čechie Kralupy nad Vltavou a opět předvedli, že hrát kombinační fotbal umí. Sice od 23. minuty prohrávali, ale rychle se jim povedlo vyrovnat a do konce poločasu dokázali vývoj zápasu otočit. Do druhého poločasu Slavoj opět předváděl svoji hru a nepouštěl moc soupeře k šancím. Gólů mohlo skončit v soupeřově bráně mnohem více, ale zbrklé zakončení našich hráčů tomu bránilo. Za zmínku stojí hattrick Mária Poláka, který zůstává stále na prvním místě mezi střelci cele krajské 1.A třídy U13.

Kluci oplatili soupeři podzimní porážku. Další víkend mají svěřenci trenérů Pergla a Formánka volno.

Hodnocení trenéra Pergla:

Do zápasu jsme nevstoupili dobře. Spousta promarněných gólových šanci vedlo ke gólu soupeře na 0:1. Tento gól byl pro kluky pořádný budíček a povedlo se nám rychle vývoj utkání otočit a převzít otěže. Škoda jen té koncovky, kdy mohlo být skóre mnohem vyšší. Za cely zápas jsem napočítal přes 25 střel na bránu. Naštěstí nás to nemuselo mrzet a 3 body zůstávají na Lokádě. Kluci zaslouží obrovské díky za přístup a bojovnost v utkání i přes to, že před utkáním bylo spousta omluvenek.