13. Sokol Hostouň B 18 26:63 8
14. FC 05 Zavidov 18 24:66 7

Kompletní tabulka

Slavoj utekl hrobníkovi z lopaty, ale body máme všechny

Máme za sebou další kolo jarní části a nás A tým vybojoval cenné body. V 21. kole jsme zavítali do Traverza Arény do Hředlí, utkání to bylo pro oba týmy důležité, jelikož oba celky jsou namočeny do sestupových vod. Náš celek byl před utkáním na 9 místě tabulky s 24 body a domácí Hředle 11 místě s 20 body. Začneme od začátku, náš celek nemohl počítat s několika oporami našeho týmu. V trestu za červenou kartu je Lukáš Houha. Z pracovních důvodů vynechal Dominik Richter a zraněni jsou David Peteřik, Pavel Caizl či Martin Kaválek. Na utkání výraz náš tým autobusem a hned po příjezdu bylo jasné, že nás nic lehkého nečeká. Díky počasí bylo hřiště podmáčené, dala se očekávat bitva, která moc fotbal nepřinese.
Do utkání vstoupili dobře domácí, do vedení je poslal ve 12. minutě zkušený Schwendt. Bohužel po 36 minutách hry Slavoj musel střídat. David Hrubý si obnovil svalové zranění. Na hřišti ho vystřídal dorostenec Tomáš Dunka. Ten měl v nohách dopolední zápas ve Smečně, kde zaznamenal 2 góly a byl u debaklu 1:11 pro dorost Slavoje, ale zpět k našemu A týmu. Slavoj vedoucí gól domácích nepoložil, naopak. Zlepšený výkon po obdrženém gólů celého týmu znamenal vyrovnání ve 29. minutě. Po jasné penaltě za ruku vyrovnal ve skvělé formě hrající Tomáš Abrhám. Poločasový výsledek 1:1. Ve druhém poločase domácí zjednodušili svoji hru a dlouhými nákopy větrali naši obranu. V 51. minutě po standardní situaci poslal do vedení Adam Vitner. Slavoj ale velice rychle odpověděl. Hned za dvě minuty se prosadil opět Abrhám. Po skvělé nahrávce Michala Ziebera míč nekompromisně uklidil a bylo z toho vyrovnání. Už to vypadalo, že oba týmy budou spokojeni s bodem. v 82 minutě po pravé straně unikl opět Vitner a ve vápně po něm sáhl obránce Slavoje a rozhodčí nařídil penaltu a vypadalo se Slavojem zle. Naštěstí máme brankáře, který chytá ve skvělé formě, Mario Kolumbič penaltu vychytal a opět podržel náš tým. Mario přišel v průběhu sezóny z konkurenčního Švermova a táhne náš tým k záchraně v B třídě. Zřejmě si teď ve Švermově trhají vlasy, když vidí v jaké formě Mario chytá. Vypadalo to, že Slavoj si vybral všechno štěstí v Traverza Aréně po chycené penaltě, ale omyl! Střídající Filip Vašák v 86. minutě vymýchal ve vápně dva obránce domácích a přihrál Matoušovi Hrubému, který nekompromisně stanovil výsledek 2:3 pro Slavoj. Opět perlička, Filip Vašák přišel z okresních Kročehlav, jelikož nedostával tolik příležitostí a u nás se pomalu vypracoval v hráče A týmu v B třídě. Slavoj vybojoval velmi cenné body na hřišti soupeře a posunul se na 7. místo tabulky, kde ztrácíme bod na Velkou Dobrou.
V dalším utkání nás čeká na domácím hřišti Baník Švermov, utkání začíná tradičně v sobotu 10:15. Potvrdí Slavoj formu?