13. Sokol Hostouň B 20 30:71 11
14. FC 05 Zavidov 20 28:71 10

Kompletní tabulka

Švermov zaparkoval autobus, ale Müller neuspěl

Další zápas Slavoje je za námi. Slavoj Kladno nastoupil doma proti Baníku Švermov, kde se čekala povinná výhra domácích. Opět jsme museli nastoupit v sestavě, která se tvořila chvilku před utkáním, bohužel zranění a jiné okolnosti nepustili do utkání 6 borců ze základní sestavy, ale jak píšeme MY JSME SLAVOJ, tak jsme i v této složité situaci ukázali, že ostatní hráči umí ukázat, že do sestavy patří. Do velmi rychlého vedení šel domácí Slavoj, hostující brankář Truhlář nesmyslně chytil malou domů do ruky a byl z toho nepřímý kop, který Tomáš Abrham s přehledem proměnil, zřejmě ani zeď Baníku nemá čisté svědomí. První poločas moc fotbalu divákům nepřinesl, neaktivní hosté na své polovině nechávali domácí Slavoj hrát a čekali na své šance, ve 31. minutě vyrovnal Baník, do kabin se šlo za stavu 1:1. Ve druhém poločase Baník pokračoval v taktice zaparkovaný autobus a to Slavoj moc nebavilo. Do šancí se ani jeden tým moc nedostával a už to vypadalo na remízové utkání, ale Slavoj zachránil 3 minuty před koncem Kamil Vašek. Výhra 2:1 byla sice povinná, ale naročná. Hostující tým betonoval celé utkání a málem mu to vyšlo. Hostující trenér David Muller chtěl svůj bývalý klub překvapit, ale to se mu nepovedlo. Snad bude mít více štěstí v dalších utkáních, aktuálně má ze 6 utkáních jen jednu výhru a míří do okresního přeboru.