12. TJ Baník Stochov 20 39:71 15
13. SK Baník Libušín B 21 35:73 12

Kompletní tabulka

"B" tým udržel vedení pouze krátce.

"B" tým se zatím na jaře ukazuje v dobrém světle a to hlavně díky bojovnosti a ochotě bojovat o každý balon. I teď jsme favorita velmi potrápili. Vedení 2:0 nám bohužel dlouho nevydrželo a po pauze na občerstvení (25.min) byl na hřišti jen hostující tým. Všechny naše chyby ztrestal. Do poločasu otočil vývoj utkání a to nás víceméně srazilo na kolena. Kluci se snažily, ale bohuzel chyběla kvalita v koncovce a zkušenější Buštěhrad si výsledek pohlídal. Sluší se zmínit výkon rozhodčího, který byl na obě strany férový. Do druhého poločasu jsme na hříště poslali naše dorostence, kteří nezklamali a bojovností se soupeři vyrovnali. Začínají si postupně budovat svoje místo v sestavě, za což jsme jenom rádi a věříme, že se jim bude i nadále dařit.